כדי לעזור למישהו הסובל מדום לב בצורה יעילה, צריך למצוא דפיברילטור ולבצע בו שימו במהירות האפשרית. לכל דקה שנדרשת עד שהדפיברילטור יגיע לאדם במצוקה, יופעל ויחל בפעולת ההחייאה, סיכויי ההישרדות של המטופלים מופחתים בעד כ-10%.

השימוש במכשיר ההחייאה הינו חיוני וחשוב מאין כמותו. בנוסף, השימוש קל ופשוט וכל אחד יכול להשתמש בו. עבור כל מכשיר ישנן הוראות ברורות כיצד לחבר את המדבקות וכמובן הוראות קוליות שמדריכות אתכם בכל שלב. לאחר מכן המכשיר מעריך את קצב הלב ורק אם יש צורך הוא יספק שוק חשמלי למטופל. חשוב לציין, אינכם יכולים לספק שוק חשמלי בטעות, הדפיברילטור יאפשר לכם זאת רק אם יש בכך צורך.

היכן ניתן למצוא מכשירי החייאה במקומות ציבוריים?

דפיברילטורים ממוקמים בדרך כלל במקומות עבודה ובמרחבים ציבוריים כמו שדות תעופה, מרכזי קניות, מרכזים קהילתיים ותחנות רכבת. דפיברילטורים אלה מכונים דפיברילטורים לגישה ציבורית (PADs) מכיוון שכל אחד יכול להשתמש בהם.

אם אתם זקוקים לדפיברילטור במצב חירום, רצוי להתקשר מייד לשירות החירום (101) כך שתוכלו למצוא את המכשיר בקלות. על ידי ביצוע פעולות החייאה והפעלת דפיברילטור, אתם תספקו למישהו את הסיכוי הטוב ביותר להישרדות, אך לא תמיד יש דפיברילטור קרוב מספיק כדי לעזור להציל את חייו של מישהו הסובל מדום לב.

לכן, בכדי שתוכלו לדעת כי אתם, היקרים לכם ושאר האנשים הנמצאים מסביבכם אכן בטוחים ויכולים לקבל את המענה הרפואי הטוב ביותר במצבים אלו – אנו בהדר מדיקל ממליצים על מכשירי דפיברילטור ניידים שתוכלו לאחסן ברכב שלכם או בביתכם הפרטי.

דפיברילטור במקום העבודה

רכישת דפיברילטור והצבתו במקום העבודה שלכם יכול להציל חיים. בעסקים רבים יש דפיברילטור ומבצעים בנוסף הדרכות החייאה לשימוש במצבי חירום קיצוניים.

במידה ואתם מעוניינים ברכשית דפיברילטור למקום העבודה שלכם, תוכלו למצוא באתרנו מידע רב על המכשיר ואפשרות לביצוע הדרכות החייאה ותפעול הדפיברילטור במידה ומגיעים למצב בו אדם מסוים סובל מדום לב.

היכנסו עכשיו לקטלוג החדש שלנו עבור שנת 2020 והתרשמו ממגוון מכשירים מתקדמים ואיכותיים.

דפיברילטור | הדר - הדרכה רפואיתה