דפיברילטור אוטומטי : משדרגים את הערכה לעזרה ראשונה

דפיברילטור אוטומטי | הדר הדרכה ושירותים רפואיים

המחלות השונות בנושא כלי הדם והלב ממשיכות להוביל את העולם כולו כגורם מספר אחד לתמותה, וכל זאת למרות כל פריצות הדרך המשמעותיות שמטרתן לסייע ולהפחית לחצים תוך גופיים כגון צנתורים וניתוחי לב פתוח.
אוטם בשריר הלב הינו שכיח ביותר ונגרם על ידי הפרעות קצב שגורמות לפרפור חדרים וכתוצאה למוות ולכן הפעולות הראשוניות הינן קריטיות לגורלו של האדם אשר סובל מכך. דפיברילטור אוטומטי מספק שוק חשמלי מידי ומטרתו להחזיר את התפקוד התקין של קצב הלב.
הסיכויים להישרדותו של אדם שלקה בפרפור חדרים ללא מכת חשמל הנם אפסיים, הזמן הדרוש לניידות טיפול נמרץ להגיע לחולה האנוש ארוך בדרך כלל מ- 10 דקות. פרק הזמן קריטי, מעבר לו סיכויו להיוותר בחיים ללא שלקה בנזק מוחי בלתי הפיך נמוכים ביותר. מכאן החשיבות של זמינות מכשירים חצי אוטומטיים שבעזרת הכשרה מינימאלית מוקדמת ניתן להפעילם ולהציל חיי אדם באופן מידי ובהול.
חברת "הדר מדיקל" מספקת מכשירי דפיברילטור אוטומטי מהטובים ביותר במדינת ישראל ובעולם כולו. המכשירים שלנו מיועדים לשימוש על ידי כל אדם באשר הוא ללא צורך של נוכחות איש צוות רפואי וכל זאת לאחר הכשרה קצרה וחשובה ביותר.
חשוב לציין, הדפיברילטורים מאושרים על ידי משרד הבריאות וגם על ידי ארגון הבריאות הגדול ביותר בעולם – FDA.

החוק להצבת דפיברילטורים במקומות ציבוריים

על פי חוק הצבת מכשירי החייאה במקומות ציבוריים, המכשיר צריך להיות מוצב בכל מקום ציבורי המונה מעל 500 אנשים לכל אורך היום ועליו להיות נגיש וזמין בכל עת. לדוגמא: קניונים, שדות תעופה, נמלים, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות המקבלות מעל 500 אנשים ביום ועוד.
מעבר לכך, חשוב להבין כי ישנו הצורך במכשיר דפיברילטור אוטומטי בכל בית ובכל ערכת עזרה ראשונה. המכשיר עצמו מהווה כחלק אינטגרלי והכרחי בהצלת חייו של אדם שלוקה בפרפור חדרים ואין לכך תחליף בשום אופן.
אם גם אתם מעוניינים במכשיר מסוג זה, צרו עמנו קשר אתר האינטרנט של חברת "הדר הדרכה ושירותים רפואיים" ואנו נשמח לסייע לכם ולהתאים לכם את המכשיר האולטימטיבי עבורכם.