דפיברילטור הוא מכשיר המעניק הלם חשמלי אנרגטי גבוה לליבו של מי שסובל מדום לב. ההלם האנרגטי הגבוה הזה נקרא דפיברילציה, והוא חלק חיוני בניסיון להציל את חייו של אדם שחווה דום לב.
4 צעדים שצריכים לנקוט אם אדם בסיבתכם חווה דום לב
התקפי לב יכולים לקרות לכל אחד ובכל עת. הצעדים הבאים נותנים את הסיכוי הטוב ביותר להישרדות. אם אתה נתקל במישהו שחווה דום לב:
• חייג 101
• התחל החייאה
• בקש מאדם סמוך לחפש דפיברילטור בקרבת מקום
• הפעל את הדפיברילטור ופעל לפי הוראותיו

 

מי יכול להשתמש בדפיברילטור?

אינך צריך להיות מומסך או בעל נסיון לשימוש בדפיברילטור – כל אחד יכול להשתמש בו. ישנם הוראות ברורות כיצד לחבר את רפידות הדפיברילטור. לאחר מכן המערכת מעריכה את קצב הלב ותוציא שוק חשמלי רק אם הדבר נחוץ. אינך יכול להעביר שוק חשמלי בטעות, הדפיברילטור יאפשר לך לבצע זאת רק אם יש בכך צורך.
בסקר שנערך לאחרונה, כ-75% מהאנשים אמרו שהם לא ירגישו מספיק בטוחים לפעול אם הם יראו מישהו סובל מדום לב. עם הכשרה גבוהה יותר של החייאה ומודעות רבה יותר, אנו יכולים לשנות זאת.

 

דפיברילטור – מה, למה ואיפה משתמשים בו

רכישת דפיברילטור לשימוש באזור שלך

המון עיריות, מועצות קהילתיות ויישובים מקצות כספים בכדי להפוך את הדפיברילטור זמין לרשות הציבור ולקהילה המקומית שלהם.
אם הנך מעוניין להשיג דפיברילטור תוכל לעיין בקטלוג הדפיברילטורים שלנו ולדלות מידע נוסף אודותיהם.
לחלופין, תוכלו ליצור עמנו קשר על מנת לרכוש דפיברילטור.

 

קניית דפיברילטור למקום העבודה שלך

דפיברילטור במקום העבודה שלך יכול להציל חיים. לחברות עסקים רבים יש דפיברילטור והם מספקים הדרכות החייאה על מנת לשמור על מוכנות העובדים במידת הצורך.

 

היכן אוכל למצוא דפיברילטור?

דפיברילטורים ממוקמים בדרך כלל במקומות עבודה ובמרחבים ציבוריים כמו שדות תעופה, מרכזי קניות, מרכזים קהילתיים ותחנות רכבת.
על ידי ביצוע פעולות החייאה והפעלת דפיברילטור, תתן לאדם הסובל מהתקף את הסיכוי הטוב ביותר להישרדות, אך לא תמיד יש דפיברילטור הנמצא קרוב מספיק כדי לעזור להציל את חייו של אדם הסובל מדום לב.

 

מדוע אנו זקוקים ליותר דפיברילטורים במרחב?

בכדי לעזור לאדם הסובל מדום לב בצורה יעילה, צריך לאתר את הדפיברילטור במהירות האפשרית. בכל דקה שעוברת עד שהדפיברילטור יגיע לאדם המותקף וייתן לו מענה, סיכויי ההישרדות שלו מופחתים עד 10%.