לכל הדפיברילטורים >>

 

 

מכשירי החייאה הינם הגורם האיכותי והחשוב ביותר כאשר מדובר בחיי אדם. בעוד ישנם המון מקרי חירום שנגרמים בעקבות תאונות, מחלות, פציעות וכדומה, המכשירים הללו נועדו לסייע ולשמר את תפקודו של הלב עד הגעתו של הצוות הרפואי.
מפני שכל בית מגורים, ארגונים עסקיים ופלטפורמות ציבוריות למיניהן זקוקות למכשירים הללו, מומלץ שתדעו כיצד המכשיר עובד, מדוע יש בו צורך וכמובן במידה ותבצעו חיפוש אחר הביטוי דפיברילטור מחיר במנוע החיפוש תוכלו לקבל מושג האם מדובר על עלות הוגנת.

נתונים סטטיסטיים מהותיים

על פי מדידת נתונים שנתית, כ-6,000 אנשים נפטרים כתוצאה מדום לב וחוסר טיפול ראוי (לפני הגעתם לבית החולים). משמעות הדבר היא שסיכויי ההישרדות ללא העזרים הטכנולוגיים החיוניים הללו קלושים ולכן הדקות הראשונות בהן אדם עובר אירוע בלב קריטיות.
כאשר אדם סובל מאירוע לב, ישנה אי ספיקת חמצן לאיברי הגוף וביניהם תאי גזע המוח אשר עלולים להוביל למוות מוחי במהירות רבה.

שימוש ותועלתדפיברילטור מחיר , שימוש ותועלת במכשיר החייאה

מפני שאירועי לב עלולים לקרות בכל זמן נתון, חשוב שדפיברילטור יהיה בהישג יד. המכשירים שאנו מספקים בהדר מדיקל הינם אוטומטיים, ניידים ופשוטים לשימוש. אין צורך בהסמכה רפואית וכל אדם יכול לתפעל את המכשיר בשעת חירום.
המכשיר מספק "פולסים" חשמליים באמצעות מדבקות המחוברות לחזהו של אותו האדם הסובל מאירוע לב. מטרתו של השוק החשמלי להחזיר את הלב לקצב סדיר ואחיד.
עוצמת השוק נקבעת על פי מחשב הנמצא בתוך המכשיר ומנתח את הנתונים בשניות אחדות – בצורה זאת הזרם החשמלי מדויק ואינו "נשלח" בעוצמה גדולה מידי.

מכשירי החייאה פרקטיים

הדפיברילטור הינו מכשיר בעל משקל נמוך ( ק"ג בודדים) וניתן לשאת אותו בקלות לכל מקום. עלויות המכשיר משתנות בין סוגי המכשירים השונים ולכן במידה ואתם מתרשמים ממכשיר ספציפי אנו מציעים ליצור קשר עם חברת "הדר מדיקל" ולקבל הצעת מחיר.
כאמור, הדפיברילטור הינו פשוט, קל ונוח לשימוש, וחשוב מכל מדובר על מכשיר שמגדיל את הסיכויים בצורה משמעותית עבור אנשים אשר סובלים מאירוע לב. אז אל תיקחו סיכון – צרו עמנו קשר ובחרו את המכשיר הנכון ביותר עבורכם עוד היום.