לכל הדפיברילטורים >>

 

 

אחוז התמותה בעקבות דום לב הפך לגבוה במיוחד בכל העולם ובפרט בישראל. ישנם המון גורמים אשר משפיעים על כך, וחלקם עלולים להפתיע אדם מסוים ללא כל התרעה מראש. תועדו המון מקרים בהם אדם מסוים עלול ללקות בדום לב תוך כדי מאמץ גופני, נהיגה ואפילו שינה במקרים מסוימים.

אז אומנם אין ביכולתנו לנבא מתי והיכן דום הלב עלול לקרות אך לחלוטין אנו יכולים להיות ערוכים מראש בכדי למנוע מצבי תמותה. על פי מחקרים רבים, ארבעת הדקות הראשונות הן הקריטיות ביותר עבור אדם הלוקה בדום לב. הפעולות שאנשים יבצעו בטווח הזמן הקצר הזה עלולות להשפיע באופן מהותי על יכולתו הפיזית בעתיד ובמקרים מסוימים גם מניעה של מקרי מוות.

דפיברילטור מחיר, תועלת וכיצד יש לנהוג במכשיר מהווים כאבן יסוד להצלת חיים ובכדי שתוכלו לקבל יותר מושג על הפלא הטכנולוגי הזה הנה כמה פרטים שעליכם לדעת:

 

כיצד עובד המכשיר?

דפיברילטור הינו מכשיר טכנולוגי אשר נועד להחזיר את קצב הלב לפעולה סדירה, באמצעות שתי אלקטרודות שמצמידים לגוף החולה בסמיכות ללב. מטרת השוק היא לשתק את פעולת הלב לרגע מסוים וקצר ולאחר מכן להחזיר את הפעולה לסדר התקין.

 

דפיברילטור מחיר | הדר - הדרכה רפואיתה

מי יכול להשתמש במכשיר?

ובכן, אין צורך לעבור הסמכה מסוימת בכדי להשתמש במכשיר – כל אדם בעל חוש טכנולוגי מועט יכול לבצע בו שימוש ולהציל חיים במקרה הצורך. על גבי המכשיר ישנן הוראות ברורות היכן יש צורך לחבר אותו לאדם הסובל מדום לב (במכשירים מסוימים ישנה אפשרות להוראות מוקלטות), וברגע החיבור, המכשיר יזהה את קצב פעימות הלב ורק בעת הצורך יספק מתן שוק חשמלי.

חשוב לציין, מדובר על זרם חשמלי ולכן כאשר אתם מבצעים פעולת החייאה באדם מסוים, המכשיר יזהיר אתכם לפני שהוא מספק את השוק ועליכם להתרחק ולהימנע מכל מגע עם אותו אדם.

 

דפיברילטור מחיר

טווח המחירים משתנה, ובאופן כללי מדובר על כמה אלפי שקלים בודדים שמסוגלים להציל חיי אדם. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת "הדר מדיקל" וצוות מקצועי יספק לכם את כל הפרטים הנדרשים.