הדרכת דפיברילטור – לא משחקים בחיים של אחרים.

מכשיר ההחייאה הטכנולוגי והמתקדם שינה את פני האנושות. מדובר על מכשיר אשר מעביר "פולסים" חשמליים אל עבר ליבו של אדם אשר לוקה בדום לב ומונע הפרעות בקצב הלב. הדפיברילטור כל כך חיוני ומשמעותי ומחקרים רבים הוכילו שהשימוש בו בדקות הראשונות במהלך דום לב הן ההבדל בין חיים למוות.

אומנם המכשירים של "הדר מדיקל" הינם אוטומטיים וקלים לשימוש על ידי כל אדם, אך בכל זאת ישנו הצורך לעבור הדרכת דפיברילטור בכדי לוודא שאנו מבצעים את כל הפעולות באופן מדויק ונכון.

הנה סדר הפעולות הנדרשות לביצוע במהלך דום לב של אדם בסביבתכם:

  1. הדלקת המכשיר.
  2. מפני שמדובר על מכשיר מתוחכם מבחינה טכנולוגית הוא נותן הוראות והנחיות אשר יש לעקוב אחריהן ולבצע אותן ברוגע ובדיוק רב.
  3. במכשיר עצמו ישנן שתי מדבקות אשר אותן יש להדביק על בית החזה של החולה. בכדי שתדעו בדיוק היכן למקם את המדבקות ישנם סימונים על גב כל מדבקה.
  4. לאחר ההדבקה, המכשיר ינחה באופן ברור את המפעיל מתי עליו להתרחק מהחולה ובזמן הזה הדפיברילטור מאבן את קצב הלב של האדם. ברגע שהמכשיר מזהה שישנה הפרעה בקצב הלב הוא יספק שוק חשמלי וייטען מחדש בכוחות עצמו.
  5. כאשר המכשיר נטען פעם נוספת הוא ישמיע צפצוף ויעדכן את המפעיל שעליו ללחוץ על הכפתור בכדי לספק שוק חשמלי נוסף לליבו של החולה.
  6. לחיצה על הכפתור תספק את אותו השוק אך חשוב לציין כי כאשר אתם לוחצים על הכפתור עליכם להתרחק מהחולה וכמו כן להרחיק את הסובבים אתכם.

הפעולות הללו קריטיות ולכן כדי שתדעו כיצד לבצע אותן באופן מדויק, אנו ב"הדר מדיקל" מספקים הדרכת דפיברילטור ומכשירים רפואיים נוספים שמיועדים להציל חיים.

חשוב לציין, במדינת ישראל יצא חוק הצבת מכשירי החייאה במקומות ציבוריים, ועל המכשיר להיות מוצב בכל מקום ציבורי אשר מונה יותר מ-500 אנשים במהלך היום תוך כדי התחשבות במיקומו ונגישותו.

אל תחכו לרגעים מכריעים, אנו "בהדר מדיקל" נספק לכם את ההדרכות האיכותיות ביותר שמסוגלות לעשות את ההבדל בין חיים למוות – כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר.

הדרכת דפיברילטור