אלונקת אלומיניום מתקפלת דגם AF 108 | הדר הדרכה ושירותים רפואייםלאורך שנות חיינו, אנו עדים לתאונות מצערות שכוללות נפגעים פיזיים עקב סיבות מגוונות. בעת פציעה או תאונה, אדם מסוים עלול לחוש כאבי תופת, או אי מסוגלות לבצע פעולות אלמנטריות בסיסיות בכדי לצאת מכלל סכנה, ועל כן ישנו צורך בפתרון יעיל ואפקטיבי שיאפשר לו לקבל טיפול רפואי ובמהירות.

תאונות בכביש, נפילות מגובה, פגיעה באיברים כגון עמוד שדרה, צוואר או ראש עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך אם הליך הפינוי אינו מתבצע כראוי ובתוך דקות ספורות. לשם כך, אלונקה מהווה כפתרון האיכותי ביותר, נוח וקל לשימוש ומאפשר פינוי לבית החולים תוך כדי שמירה על מצבו הפיזי של הנפגע.

שימוש באלונקה נעשה בכל מיני מקומות, החל ממרחבים ציבוריים כגון מתנ"ס, אצטדיונים, אולמי הופעות, מרכזי הצגות, קניונים ועד כדי שימוש פרטי בבתים של אנשים או בכלי הרכב שלהם. החשיבות של אלונקה זמינה בעת הצורך הינה קריטית עבור חייו של אדם אשר ספג תאונה כזו או אחרת ולכן ישנו הצורך למקם את פריט זה בהישג יד.

 

הפירוט הטכני של האלונקות מבית "הדר מדיקל"

 

בעבר השימוש באלונקות אכן היה קיים, ואין מדובר על המצאה חדשה בת ימינו. אך עם זאת, השינויים הטכנולוגיים שפריט זה עבר גרמו ליעילותו להיות בלתי ניתנת לערעור. אלונקות ישנות בתחילת דרכן היו עשויות מעץ או ברזל כבד, ללא יכולת קומפקטית או יכולת אחסון שמאפשרת זמינות מיידית.

כיום המצב לחלוטין שונה, בחברת "הדר מדיקל" תוכלו למצוא מגוון אלונקות איכותיות אשר עשויות מחומרי גלם איכותיים ביותר שמאפשרים יחס משקל נמוך מאוד אך יכולת סחיבת פצועים במשקל כבד. בנוסף, החשיבות של יכולת האחסון היא אולי המהותית ביותר מפני שככל שניתן לקפל את האלונקה לממדים קטנים ולפתוח אותה בעת הצורך, כך נוכל לאחסנה בכל מקום ונגישותה תהיה מקסימלית.

אין ספק שמדובר על מתקן איכותי ובעל משמעות רבה, כזה שמבדיל בין חיים למוות במקרים רבים. אם גם אתם מעוניינים לרכוש אלונקה עבור שטח ציבורי מסוים, או אפילו לביתכם הפרטי, אנו מזמינים אתכם להתרשם באתר האינטרנט שלנו מהדגמים הנבחרים וליצור עמנו קשר להמשך פירוט עבור האלונקות שלנו.